Opis projekta Fit Slovenija

Projekt Fit4Kid je mednarodni projekt, katerega avtorica je ga. Barbara Konda, uni. dipl. Fiziologinja. S tem smo se pridružili šolam in vrtcem v Sloveniji ter izobraževalnim ustanovam v Avstraliji, Španiji, Nemčiji, Veliki Britaniji in Islandiji.

Fit4Kid model je sestavljen iz motivacijske pedagogike, izobraževalnih programov, tehnik, vsebin in smernic, ki se osredotočajo na povečano uporabo vadbe in telesne dejavnosti v predšolskem in osnovnošolskem obdobju. Gibanje in zadostna hidracija pomembno vplivata na delovanje celega človeškega telesa, tudi možganov, zato je cilj projekta povečati telesno dejavnost in zagotoviti hidracijo. Tako se krepi zdravje, izboljša učno okolje in uspeh.

Glavni cilj projekta je spodbuditi otroke in mladostnike v vseh okoljih h gibalnim/športnim dejavnostim ter s tem krepiti njihovo zdravje.Main menu 2

EU Copyright | Page